Głównej zawartości

Starszy inspektor ds. zabytków nieruchomych w zakresie zabytkowej zieleni (ogłoszenie nr 174204)

 WOJEWÓDZKI URZĄD OCHRONY ZABYTKÓW W OLSZTYNIE

WARMIŃSKO-MAZURSKI

WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Starszy inspektor ds. zabytków nieruchomych w zakresie zabytkowej zieleni (ogłoszenie nr 174204)

 

 

TERMIN SKŁADANIA APLIKACJI:

DO DNIA 26 PAŹDZIERNIKA 2015 ROKU

W załaczeniu:

3. wyniki naboru:

Olsztyn, dnia 10.11.2015 r.

Warmińsko – Mazurski Wojewódzki Konserwator Zabytków w związku z prowadzonym postępowaniem rekrutacyjnym na stanowisko Starszego inspektora ds. zabytków nieruchomych w zakresie zabytkowej zieleni w Wojewódzkim Urzędzie Ochrony Zabytków w Olsztynie, ul. Podwale 1, 10-076 Olsztyn w wymiarze 1 etatu (ogłoszenie nr 174204) informuje, iż wybrał Panią Marię Parafińczuk (Olsztyn). link do ogłoszenia:https://ogloszenia.kprm.gov.pl/pls/secure/app.nabor_wprowadz_gov?job=Pokaz%20wynik&id_o=174204

1. link do ogłoszenia: https://ogloszenia.kprm.gov.pl/pls/serwis/app.testsearch?p_flag=show&p_ogloszenie=174204&p_insert=14-OCT-15

2. lista kandydatów:

Zestawienie   kandydatów na stanowisko Starszego inspektora ds. zabytków nieruchomych
w zakresie   zabytkowej zieleni WUOZ w Olsztynie
nr ogłoszenia 174204
         
lp Nazwisko Imię Miejsce zamieszkania Spełnienie wymogów formalnych
1. Banaszek Żaneta Olsztyn spełnia
2. Brzozowska Eliza Olsztyn spełnia
3. Cwynar Katarzyna Głogów spełnia
4. Decewicz Emilia Wysokie Mazowieckie spełnia
5. Dulisz Alicja Olsztyn spełnia
6. Gontarzewska Albina Barbara Szczytno spełnia
7. Kwiatkowska Dominika Olsztyn spełnia
8. Lewandowska Katarzyna Mikołajki spełnia
9. Parafińczuk Maria Olsztyn spełnia
10. Portalska Katarzyna Olsztyn spełnia
11. Serwiński Tomasz Olsztyn spełnia
12. Świrkowska Kamila Reszel spełnia
13. Waleszczyńska Izabela Natasza Świętajno spełnia
14. Kinal Mariusz Górowo Iławeckie nie spełnia
15. Korzeń Andrzej Olsztyn nie spełnia
16. Krajewski Radosław Kozłowo nie spełnia
17. Mazurek Magdalena Lidzbark Warmiński nie spełnia
18. Pasemko Marta Olsztyn nie spełnia
19. Sepetowska Iwona Kurzętnik

nie spełnia